Kontakt

 

Odpowiemy na wszystkie pytania indywidualnie i dyskretnie. Aby zapewnić najwyższy komfort naszym klientom możemy umówić spotkanie w dogodnym miejscu na terenie całego kraju i za granicą. W celu uzyskania opinii na temat zlecenia oraz wyceny proszę wysłać krótką informację:

  • czego dotyczy zlecenie
  • w jakim celu będzie zbierany materiał dowodowy
  • gdzie i w jakim mieście będą prowadzone działania operacyjne

Dane kontaktowe:

Detektyw Michał Sokołowski –  669143180

E-mail:    biuro@detektyw-spy.pl

Nasza Agencja Detektywistyczna działa na terenie całej Polski jak i Europy.

W związku z faktem, że specyfika pracy Detektywa wiąże się z częstymi wyjazdami proszę o wcześniejszą informację telefoniczną lub e-mail w celu ustalenia adresu korespondencyjnego pod którym bezzwłocznie odbierzemy przesyłkę.

Numer Licencji Detektywistycznej wydanej przez KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI w BYDGOSZCZY:  0004531 Wpis MSW rejestr działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych RD-142 do wglądu na żądanie.  Obowiązkowe ubezpieczenie numer Polisy TPO Nr 10233390 PZU

 

Nasze biura- oddziały  detektywistyczne prowadzimy na terenie:

Detektyw Toruń / Detektyw Bydgoszcz / Detektyw Gdańsk / Detektyw Sopot / Detektyw Gdynia / Detektyw Tczew / Detektyw Kwidzyn / Detektyw Grudziądz / Detektyw Wąbrzeźno / Detektyw Świecie / Detektyw Tuchola / Detektyw Poznań / Detektyw Warszawa.

Zespół  DETEKTYW- SPY