Uwaga! W celu umówienia się na spotkanie wymagany jest wstępny kontakt telefoniczny ze względu na specyfikę pracy Detektywów i częste przemieszczanie się w terenie! 

TEL CENTRALA   669143180   godz. od 9-18 

EMAIL GŁÓWNY:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W celu uzyskania kontaktu do naszego Detektywa w Twoim mieście proszę wybrać zakładkę Oddziały i Miasto.

Wystawiamy faktury VAT. Posiadamy stosowne uprawnienia oraz ubezpieczenie na ewentualne szkody wynikające ze świadczonych usług Detektywistycznych.

Zapoznaj się z zakresem naszych usług

Pomagamy zebrać materiał dowodowy zarówno na użytek własny Zleceniodawcy oraz na materiał procesowy
Wspieramy w poszukiwaniu wartościowych świadków w sprawach zarówno prywatnych jak i gospodarczych
Wywiad Matrymonialny- sprawdź przeszłość potencjalnego partnera / partnerki
Poszukiwanie osób oraz ustalanie miejsca pobytu również do doręczeń korespondencji procesowej
Zwalczamy przestępstwa pracownicze oraz korupcję w sektorze prywatnym pomiędzy B2B
Weryfikujemy pracownika podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim oraz zasadność zwolnienia
Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego dziecka i sprawdź jego faktyczne zachowania oraz kontakty
  • Zbieramy materiał dowodowy w sprawach różnych / materiał dowodowy w sprawach cywilnych i karnych / dowody niewierności / sprawdzenie rzeczywistego stanu majątkowego / wykonywanie pracy zarobkowej / posiadanie dzieci z innego związku / uczciwość partnera / poszukiwanie świadków / dowody zbieramy zgodnie z literą prawa.
  • Zweryfikuj przeszłość przyszłego zięcia / przyszłej synowej / sprawdzenie przeszłości partnera, partnerki / sprawdzenie rzeczywistych intencji partnera, partnerki / dotarcie do ukrywanej oraz niewygodnej prawdy / ukrywane długi / zatajenie choroby w tym problemów ze zdrowiem psychicznym / ukrywane nałogi i uzależnienia.
  • Sprawdzimy w jakim środowisku obraca się Twoje dziecko / ustalimy z jakimi niebezpieczeństwami może się stykać w tym narkotyki, alkohol, przemoc / dostarczymy dowodów znęcania się nad dzieckiem przez byłego partnera, partnerkę- materiały mogą być wykorzystane w sprawach rozwodowych i alimentacyjnych w Sądzie.
  • Kontrola pracowników na zwolnieniu chorobowym / potwierdzenie lub zaprzeczenie niezdolności do pracy / zebranie materiału dowodowego / współpraca z ZUS / weryfikacja faktycznego stanu zdrowotnego w przypadku chorób zatajanych przez pracownika w tym chorób o podłożu psychicznym oraz psychofizycznym.
  • Odpowiemy na pytanie czy Twoje plany są zgodne z prawem / pomożemy zaplanować konkretne działania / zaproponujemy rozwiązania techniczne / doradzimy na jakich przepisach prawnych możesz się opierać / zweryfikujemy czy strona przeciwna również działa zgodnie z prawem / uchronimy Cię przed podjęciem niewłaściwych decyzji.
  • Sprawdzenie życiorysu zawodowego oraz prywatnego pracownika / weryfikację rzeczywistych intencji i motywacji pracownika / weryfikacja kandydata oraz jego CV / kontrola czasu pracy pracowników w terenie / Potwierdzenie lub oczyszczenie z zarzutów wobec pracownika / weryfikacja faktycznego stanu zdrowotnego pracownika.

Zrzeszamy tylko "ASY" z branży Detektywistycznej!

Nasi specjaliści posiadają wszelkie wymagane licencje oraz uprawnienia dotyczące działalności Detektywistycznej do wglądu na życzenie. Są absolwentami renomowanych uczelni. W naszym zespole znajdziecie byłych funkcjonariuszy Służb Specjalnych.